stock-photos 0.1.0 - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Business / Finance / Law
th: ธุรกิจ / การเงิน / กฎหมาย

en: Design / Art / Portfolio
th: การออกแบบ / ศิลปะ / ผลงาน

en: Education
th: การเรียนรู้

en: Health / Beauty
th: สุขภาพ / ความงาม

en: Home Services / Construction
th: บริการเกี่ยวกับบ้าน / การก่อสร้าง

en: Music / Movies / Entertainment
th: ดนตรี / ภาพยนตร์ / ความบันเทิง

en: Non-profit / Causes / Religious
th: ไม่แสวงหาผลกำไร / การสนับสนุนส่งเสริม / ศาสนา

en: Other
th: อื่นๆ

en: Pets / Animals
th: สัตว์เลี้ยง / สัตว์

en: Real Estate
th: อสังหาริมทรัพย์

en: Restaurant / Food
th: ร้านอาหาร / อาหาร

en: Sports / Recreation
th: กีฬา / นันทนาการ

en: Transportation / Automotive
th: การขนส่ง / ยานยนต์

en: Travel / Hospitality / Leisure
th: การท่องเที่ยว / บริการต้อนรับ / การพักผ่อน

en: Wedding
th: การแต่งงาน

en: Generic
th: ทั่วไป

en: Images available and licensed for use are intended for GoDaddy hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
th: ภาพที่มีให้และที่มีการอนุญาตสำหรับการใช้มีวัตถุประสงค์เพื่อให้ลูกค้าที่ GoDaddy โฮสต์เท่านั้น และอยู่ภายใต้ข้อตกลงและเงื่อนไขของสิทธิในทรัพย์สินทางปัญญาของบุคคลที่สาม <a href="%s" target="_blank">ดูข้อตกลงและเงื่อนไข</a> สำหรับข้อมูลเพิ่มเติม

en: Images available and licensed for use are intended for our hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
th: ภาพที่มีให้และที่มีการอนุญาตสำหรับการใช้มีวัตถุประสงค์เพื่อให้ลูกค้าที่เราโฮสต์เท่านั้น และอยู่ภายใต้ข้อตกลงและเงื่อนไขของสิทธิในทรัพย์สินทางปัญญาของบุคคลที่สาม <a href="%s" target="_blank">ดูข้อตกลงและเงื่อนไข</a> สำหรับข้อมูลเพิ่มเติม

en: Stock Photos
th: ภาพถ่ายในสต็อก

en: Change category
th: เปลี่ยนหมวดหมู่

en: No stock photos found.
th: ไม่พบสต็อกรูปภาพ

en: Preview
th: ดูตัวอย่าง

en: Import
th: นำเข้า

en: Back
th: ย้อนกลับ

en: About Image Licenses
th: เกี่ยวกับการอนุญาตให้ใช้ภาพ
