stock-photos 0.1.0 - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Business / Finance / Law
pl: Biznes / finanse / prawo

en: Design / Art / Portfolio
pl: Wzornictwo / sztuka / portfolio

en: Education
pl: Nauka

en: Health / Beauty
pl: Zdrowie . uroda

en: Home Services / Construction
pl: Usługi dla domu / usługi budowlane

en: Music / Movies / Entertainment
pl: Muzyka / filmy / rozrywka

en: Non-profit / Causes / Religious
pl: Non-profit / charytatywne / religijne

en: Other
pl: Inne

en: Pets / Animals
pl: Zwierzęta

en: Real Estate
pl: Nieruchomości

en: Restaurant / Food
pl: Restauracje / żywienie

en: Sports / Recreation
pl: Sport / rekreacja

en: Transportation / Automotive
pl: Transport / motoryzacja

en: Travel / Hospitality / Leisure
pl: Podróże / noclegi / czas wolny

en: Wedding
pl: Ślub

en: Generic
pl: Generyczne

en: Images available and licensed for use are intended for GoDaddy hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
pl: Dostępne i licencjonowane do użytku zdjęcia są przeznaczone wyłącznie dla klientów usług hostingowych GoDaddy i są chronione prawami własności intelektualnej osób trzecich. Więcej informacji zawiera <a href="%s" target="_blank">Regulamin</a>.

en: Images available and licensed for use are intended for our hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
pl: Dostępne i licencjonowane do użytku zdjęcia są przeznaczone wyłącznie dla naszych klientów usług hostingowych i są chronione prawami własności intelektualnej osób trzecich. Więcej informacji zawiera <a href="%s" target="_blank">Regulamin</a>.

en: Stock Photos
pl: Zdjęcia stockowe

en: Change category
pl: Zmień kategorię

en: No stock photos found.
pl: Nie znaleziono zdjęć z banku zdjęć.

en: Preview
pl: Zobacz

en: Back
pl: Wstecz

en: About Image Licenses
pl: Informacje o licencjach na zdjęcia
