stock-photos 0.1.0 - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Business / Finance / Law
it: Commercio, finanza, legale

en: Design / Art / Portfolio
it: Progettazione, arte, portfolio

en: Education
it: Educazione

en: Health / Beauty
it: Salute e bellezza

en: Home Services / Construction
it: Servizi domiciliari, costruzione

en: Music / Movies / Entertainment
it: Musica, cinema, spettacolo

en: Non-profit / Causes / Religious
it: No profit, utilità sociale, religione

en: Other
it: Altro

en: Pets / Animals
it: Animali domestici

en: Real Estate
it: Immobiliare

en: Restaurant / Food
it: Ristorazione, alimenti

en: Sports / Recreation
it: Sport e attività ricreative

en: Transportation / Automotive
it: Trasporti, autoveicoli

en: Travel / Hospitality / Leisure
it: Viaggi, ospitalità e tempo libero

en: Wedding
it: Matrimonio

en: Generic
it: Generale

en: Images available and licensed for use are intended for GoDaddy hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
it: Le immagini disponibili e autorizzate per l’uso sono destinate solo ai clienti GoDaddy e sono soggette ai termini e alle condizioni dei diritti di proprietà intellettuale di terze parti. <a href="%s" target="_blank">Consulta i termini e le condizioni</a> per ulteriori informazioni.

en: Images available and licensed for use are intended for our hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
it: Le immagini disponibili e autorizzate per l’uso sono destinate solo ai nostri clienti di hosting e sono soggette ai termini e alle condizioni dei diritti di proprietà intellettuale di terze parti. <a href="%s" target="_blank">Consulta i termini e le condizioni</a> per ulteriori informazioni.

en: Stock Photos
it: Stock foto

en: Change category
it: Cambia categoria

en: No stock photos found.
it: Nessuna foto stock trovata.

en: Preview
it: Anteprima

en: Import
it: Importa

en: Back
it: Indietro

en: About Image Licenses
it: Informazioni sulle licenze delle immagini
