stock-photos 0.1.0 - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Business / Finance / Law
es: Empresa / Finanzas / Leyes

en: Design / Art / Portfolio
es: Diseño / Arte / Álbumes

en: Education
es: Educación

en: Health / Beauty
es: Salud / Belleza

en: Home Services / Construction
es: Servicios para el hogar / Construcción

en: Music / Movies / Entertainment
es: Música / Películas / Entretenimiento

en: Non-profit / Causes / Religious
es: Sin fines de lucro / Causas / Religión

en: Other
es: Otro

en: Pets / Animals
es: Mascotas/animales

en: Real Estate
es: Bienes raíces

en: Restaurant / Food
es: Restaurante / Comida

en: Sports / Recreation
es: Deportes / Recreación

en: Transportation / Automotive
es: Transporte / Automotriz

en: Travel / Hospitality / Leisure
es: Viajes / Hospitalidad / Tiempo libre

en: Wedding
es: Bodas

en: Generic
es: Genérico

en: Images available and licensed for use are intended for GoDaddy hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
es: Las imágenes bajo licencia de uso están  disponibles para los clientes alojados de GoDaddy y solo están sujetas a los términos y condiciones de los derechos de propiedad intelectual de terceros. <a href="%s" target="_blank">Consulta los términos y condiciones</a> para obtener más detalles.

en: Images available and licensed for use are intended for our hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
es: Las imágenes bajo licencia de uso están  disponibles para nuestros clientes alojados y solo están sujetas a los términos y condiciones de los derechos de propiedad intelectual de terceros. <a href="%s" target="_blank">Consulta los términos y condiciones</a> para obtener más detalles.

en: Stock Photos
es: Fotos de archivo

en: Change category
es: Cambiar categoría

en: No stock photos found.
es: No se encontró ninguna foto de archivo.

en: Preview
es: Vista previa

en: Import
es: Importar

en: Back
es: Atrás

en: About Image Licenses
es: Acerca de las licencias de imágenes.
