stock-photos 0.1.0 - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Business / Finance / Law
de: Business/Finanzen/Recht

en: Design / Art / Portfolio
de: Design/Kunst/Mappen

en: Education
de: Ausbildung

en: Health / Beauty
de: Gesundheit/Schönheit

en: Home Services / Construction
de: Handwerksdienste/Bau

en: Music / Movies / Entertainment
de: Musik/Filme/Unterhaltung

en: Non-profit / Causes / Religious
de: Gemeinnützig/Anlassbezogen/Religiös

en: Other
de: Andere

en: Pets / Animals
de: Haustiere/Tiere

en: Real Estate
de: Immobilien

en: Restaurant / Food
de: Restaurant/Lebensmittel

en: Sports / Recreation
de: Sport/Erholung

en: Transportation / Automotive
de: Transport/Automobil

en: Travel / Hospitality / Leisure
de: Reisen/Hotels und Gaststätten/Freizeit

en: Wedding
de: Hochzeit

en: Generic
de: Allgemein

en: Images available and licensed for use are intended for GoDaddy hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
de: Verfügbare und zur Verwendung lizenzierte Bilder sind nur für Kunden, die Hosting-Services von GoDaddy beziehen, bestimmt und unterliegen den AGB für Rechte des geistigen Eigentums von Drittanbietern. <a href="%s" target="_blank">Beachten Sie die AGB</a> für weitere Informationen.

en: Images available and licensed for use are intended for our hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
de: Verfügbare und zur Verwendung lizenzierte Bilder sind nur für Kunden, die unsere Hosting-Services beziehen, bestimmt und unterliegen den AGB für Rechte des geistigen Eigentums von Drittanbietern. <a href="%s" target="_blank">Beachten Sie die AGB</a> für weitere Informationen.

en: Stock Photos
de: Stockfotos

en: Change category
de: Kategorie ändern

en: No stock photos found.
de: Keine Stock-Fotos gefunden

en: Preview
de: Vorschau

en: Import
de: Importieren

en: Back
de: Zurück

en: About Image Licenses
de: Über lizenzierte Bilder
